AKCE

Literární soutěž Vlny modrého delfína

 

Vladimír Babnič a restaurace - galerie ARTAMO vyhlašují osmý ročník literární soutěže

Vlny modrého delfína, tentokrát na zcela volné téma.

Soutěž není omezena věkem účastníků, přijímá se pouze poezie, maximální rozsah do 2 stránek A4 /delší práce nebudou do soutěže zařazeny/. Každý účastník smí poslat pouze jednu práci. Texty zhodnotí odborná porota, vítěz na 1.místě získá 3000,- Kč, na 2. místě 2000,- Kč, vítězové na 3., 4. a 5.místě shodně po 1000,- Kč. Slavnostní vyhlášení výsledků se bude konat v měsíci listopadu 2014 v Plzni. Pokud se sejde dostatek autorů, vyjde zcela unikátní sbírka básní!!! Práce /pouze elektronicky/ posílejte od 10.7. do 31.8. 2014 na adresu babnic@hls.cz, jakub.fiser@softech.cz. Nezapomeňte uvést také adresu, rok narození a telefonické spojení na mobil i pevnou linku. Ze soutěže jsou vyloučeni členové porot. Odesláním textu do soutěže dáváte současně souhlas s jeho použitím v rámci její propagace a propagace restaurace – galerie ARTAMO)

 

Plzeňské rodinné fotoalbum

Ráj mezi čtyřmi řekami

 

Přispějte i vy do rodinného fotoalba Plzeňanů!

Sbíráme první fotografie a tvoříme tak základ webové galerie, kterou spustíme v průběhu prosince!
Zasílejte své fotografie na email fotoalbum@plzen2015.cz.

 

Jaký byl a je každodenní život Plzeňanů? Jak dnes tráví svůj volný čas? Kam jezdívali na víkendy a kde se v Plzni nejraději setkávají? Každý z nás má doma krabici či album s fotografiemi, téměř každý dnes fotí na digitální fotoaparát či mobilní telefon.

Cílem projektu je nahlédnutí do minulého a nynějšího každodenního života Plzeňanů, rozpoznání identity a charakteru města skrze vytvoření rodinného fotoalba na základě sběru starých i současných fotografií od obyvatel Plzně.

Pomozte nám vytvořit ‚společné album z našich alb“, fotoalbum života plzeňských obyvatel, společný obrázek města Plzně! Z vybraných fotografií vzniknou dvě velké výstavy v industriálním prostoru DEPA 2015 v Presslově ulici a publikace.

více informací na http://www.skrytemesto.cz/#!fotoalbum/cyy5  

Asi bych tam dala osobně jenom fotky bez lidí nebo z dálky a zezadu.